www.zzwp-bydgoszcz.pl
Związek Żołnierzy Wojska Polskiego    Kujawsko-Pomorski Zarząd Wojewódzki w Bydgoszczy
  • Strona główna
  • Mapa strony
  • Kontakt

21.12.2022

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne Koła Nr 13 w Bydgoszczy

13 grudnia 2022 roku członkowie i sympatycy Koła nr 13 Żołnierzy Wojska Polskiego spotkali się w kawiarni Kaprys.

Spotkanie otworzył Prezes Koła ppłk Tadeusz Skalski witając członków Koła, sympatyków i zaproszonych gości. Prezes Koła omówił aktualną sytuację Koła, podkreślając fakt wstąpienia do koła 4 nowych członków, co pozwala funkcjonować zgodnie ze Statutem Związku i żywić nadzieję na rozwój koła. Prezes Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności płk       przedstawił cele i działalność Związku i Oddziału Bydgoskiego. 

Prezes Kujawsko-Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Związku Żołnierzy Wojska Polskiego płk  Józef Mól omówił działalność Związku w ostatnim roku, podziękował Prezesowi Koła i wszystkim jego członkom za ofiarną pracę społeczną

oraz wręczył legitymacje nowym członkom Lechowi Filipp, Józefowi Gromek, Tomaszowi Polasik oraz Romanowi Cegłowski.

 

 

Przy kawie i świątecznym cieście wspominaliśmy czasy służby, ubolewając na odcięciu nas żołnierzy w stanie spoczynku od społeczności wojskowej, przez aktualnie rządzących.

Prezes koła Tadeusz Skalski życzył zebranym świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i wypoczynek. W Nowym  2023 Roku spełnienia  marzeń i roku pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i pomyślności.